Evoliucinis empatas: parodykite sąmonei kelią į širdį/ Red Feather S.
  • Evoliucinis empatas: parodykite sąmonei kelią į širdį/ Red Feather S.

  Evoliucinis empatas / Stephanie Red Feather

  8,00 €
  Su PVM
  Lietuvių k., Mijalba, 2021 m., 344 p., mink. virš.
  Būklė
  Kiekis
  Paskutinė prekė

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Parodykite sąmonei kelią į širdį.

  Gidas empatams, trokštantiems suprasti savo unikalią prigimtį, realizuoti savo talentą, priimti savo vaidmenį žmonijos evoliucijoje. Per sunkias patirtis įgytos žinios ir išmintis padeda autorei nušviesti kelią daugeliui kitų žmonių, kuriems, kaip ir jai pačiai, empatija yra kartu ir dovana, ir didžiulis iššūkis.

  Stephanie Red Feather ne tik įtaigiai aprašo dabar vykstančią žmonijos evoliuciją ir dvasinio pakilimo procesą, bet ir siūlo skaitytojams labai reikalingą bei lengvai praktiškai pritaikomą metodiką, kuri padeda transformuoti atsiskyrimą į vientisumą, sujungti asmeninius aspektus su viršasmeniniais ir sąmoningai rinktis meilę, o ne baimę.

  Šioje knygoje pateikiamos ne tik konceptualios įžvalgos į empatišką dvasią, bet ir praktiniai žingsniai, kurie padeda valdyti energiją, nustatyti sveikas ribas ir naudoti įgimtus sugebėjimus savo tikrajai savasčiai pažinti.

  Atsiliepimai:

  „Jūs nesate išprotėję... tačiau taip pat nesate normalūs", – šie žodžiai, kuriais prasideda pirmas knygos skyrius, puikiai nusako šitos nuostabios knygos temą. Knygos autorė Stephanie Red Feather augdama jautėsi pažeidžiama ir patyrė daug išbandymų, kurie tenka itin jautriems, kitas dimensijas jaučiantiems žmonėms. Per sunkias patirtis įgytos jos žinios ir išmintis padeda nušviesti kelią daugeliui kitų žmonių, kuriems, kaip ir autorei, empatija yra kartu ir dovana, ir didžiulis iššūkis."

  Donna Eden, knygos Energy Medicine autorė

  1 Vienetas

  Specifiniai Kodai

  Nauja prekė

  Atsiliepimai (0)

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.