Kiekvienas už save Padidinti

Kiekvienas už save/ Marinina A.

Panaudotas


Lietuvių k., Jotema, 2005 m., 360 psl., kiet. virš.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,30 €

Apie prekę

   Kiekvienas grumiasi už save, kiekvienas kažko apsėstas - kas beprotiškos meilės, kas neapykantos, trukdančios lengviau atsikvėpti. Ir visi be galo vieniši savojo "aš" kiaute. Ypač stipriai vienatvę išgyvena Veronika, gydytoja, kuri, nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, tapo didelės, turtingos ir sudėtingais tarpusavio santykiais pasižyminčios šeimos namų darbininke. Šiuose namuose kiekvieną kamuoja begalė problemų ir ambicijų, čia nuolat vieni kitais nepatenkinti. Bet argi tik šioje šeimoje taip yra? Visame margame pasaulyje likimas maišo ir išmaišo žmonių gyvenimus. Veronikai reikia išlikti šiame šaltame ir žiauriame pasaulyje. Kad išgyventum, privalu be paliovos kam nors padėti - kitiems, svetimiems ir netgi iš esmės svetimiems žmonėms. O už gerumą ne visada tinkamai atlyginama.


Tikroji rašytojos pavardė Marina Aleksejeva. Gimė 1957 m. liepos 16 d. teisininkų šeimoje. Maskvoje baigė vidurinę mokyklą, kurioje visi dalykai buvo dėstomi anglų kalba, bei Rimskio-Korsakovo muzikos mokyklą. 1979 m. baigė Maskvos valstybinio universiteto Teisės fakultetą ir pradėjo dirbti Rusijos vidaus reikalų ministerijoje moksline bendradarbe, yra parašiusi per 40 mokslinių darbų.

A. Marinina per palyginti neilgą laiką sukūrė daug itin įdomių ir stiprių romanų, kuriuos drąsiai galima vadinti rusiškaisiais trileriais. Jos kūriniai pasižymi gilia ir nuodugnia psichologine reiškinio ar įvykio analize, personažų veiksmai visada pagrįsti ir tikslingi, pasakojimo gija vingiuoja, viliodama į paslaptingas žmogaus proto ir sielos gelmes, kur gimsta ir rutuliojasi keisčiausi troškimai, siekiai, jausmai.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kiekvienas už save/ Marinina A.

Kiekvienas už save/ Marinina A.


Lietuvių k., Jotema, 2005 m., 360 psl., kiet. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: