Jonas Paulius II. Karolio Voitilos paslaptis/ Englisch A. Padidinti

Jonas Paulius II. Karolio Voitilos paslaptis/ Englisch A.

Panaudotas

Lietuvių k., Alma littera, 2010 m., 384 p., kieti virš.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


5,00 €

Apie prekę

Biografinė knyga, žavinti ligi šiol neskelbtomis detalėmis, humoru ir šiluma.

„Žmogus iš Nazareto taip pat nieko neturėjo, bet pakeitė pasaulį. Manau, kad popiežius ir staliaus sūnus iš Nazareto turėjo tą pačią savybę: žmonės jais tikėjo. Tikėjo, kad už savo Viešpatį Dievą jie atiduos visa, ką turi.“

Tik keletas žmonių taip gerai pažįsta popiežių kaip Andreasas Englišas. Prieš daugelį metų ką tik paskirtas dirbti korespondentu Romoje Andreasas Englišas laikė Bažnyčios valstybę pompastiška institucija, o Katalikų bažnyčios galvą – atsilikusiu moralizuotoju. Kuo geriau jis pažino popiežių, tuo labiau blanko skeptiškas požiūris ir iš anksto susidaryta nuomonė. A. Englišas kiekvieną dieną praleisdavo Vatikane, stebėjo Joną Paulių II per asmenines audiencijas, aukojantį Mišias, dalyvaujantį beatifikacijose, slidinėjantį, gulintį ligoninėje. Svarbiausia, jis lydėjo popiežių, Dievo maratono bėgiką, kelionėse po pasaulį. Šioje knygoje jis su humoru ir didžiuliu įkarščiu piešia jaudinamą vieno iškiliausių žmonių asmeninį portretą. Susipažindami su Karoliu Voitila mes pradedame suprasti, kur glūdi šio kartais prieštaringai vertinamo, tačiau didžiai gerbiamo žmogaus stiprybė, kokia jo paslaptis.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Jonas Paulius II. Karolio Voitilos paslaptis/ Englisch A.

Jonas Paulius II. Karolio Voitilos paslaptis/ Englisch A.

Lietuvių k., Alma littera, 2010 m., 384 p., kieti virš.

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: