Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi/ Kutraitė Dalia Padidinti

Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi/ Kutraitė Dalia

Nauja prekė

Lietuvių k., Alma littera, 2015 m., 376 p., portr., pusk. aplankas. 

Smulkiau

1 Vienetas

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 2 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


6,00 €

Apie prekę

Jei bent kartais manote, kad šiame pasaulyje nieko nėra gražesnio ir baisesnio, kilnesnio ir niekingesnio, paslaptingesnio ir aiškesnio nei ŽMOGUS, ši knyga Jums.
Knyga „Dalia Kutraitė kalbina: žvaigždžių karai tęsiasi“ parengta televizijos laidų, LRT transliuotų XX amžiaus paskutiniame dešimtmetyje, pagrindu. Trisdešimt trys televizijos žurnalistės Dalios Kutraitės pokalbiai su skirtingų likimų, pažiūrų, profesijų ir kartų žmonėmis. Tai lyg nuoširdi ir spalvinga to laikmečio visuomenės nuotaikų ir nuomonių dėlionė, padėsianti ateinančioms kartoms geriau pajusti ir suprasti šio istorinio Lietuvos laikotarpio dvasią. Kaip gyveno, apie ką mąstė, dėl ko sielojosi ir kuo tikėjo to meto prezidentai, kardinolai, populiarūs estrados dainininkai, aktoriai, kompozitoriai, gydytojai ir filosofai...
Knygoje gausu gyvenimiškų įžvalgų ir net... aforizmų, kuriuos norėsis įsiminti.
Apie autorę
Nėra nieko galingesnio už mūsų mintis: jos materializuojasi, aukštyn pakylėja ir padeda bedugnėn nugarmėti. Kaip galvoji, taip ir gyveni, – yra įsitikinusi komunikacijos konsultantė, žurnalistė ir dėstytoja Dalia Kutraitė.
Baigusi universitetą ji kelis dešimtmečius dirbo Lietuvos televizijoje. Iš pradžių kūrė linksmus tekstus, pasakas ir scenarijus legendiniams „Labanakt vaikučiams" ir kitoms vaikų laidoms. Vėliau, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, ėmė rengti autorines pokalbių laidas. Šios knygos autorė pirmoji sulaužė oficialaus bendravimo televizijos ekrane tradiciją, savitai, nuoširdžiai ir neįprastai tiems laikams ieškodama laimės ir išminties įvairių likimų žmonių gyvenimuose. Ypač didelio populiarumo sulaukė laida „Dalia Kutraitė kalbina...", kurios pagrindu ir yra parengta ši knyga.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi/ Kutraitė Dalia

Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi/ Kutraitė Dalia

Lietuvių k., Alma littera, 2015 m., 376 p., portr., pusk. aplankas. 

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: