Atsiminimai apie maestro Juozą Tiškų Padidinti

Atsiminimai apie maestro Juozą Tiškų

Nauja prekė

 2008 m., Lietuvių k., Versus aureus, 224 psl., iliustr., kiet. virš.

Smulkiau

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė sandėlyje!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,10 €.


3,00 €

Apie prekę

Šioje knygoje – atsiminimai apie žmogų, gerokai daugiau kaip 50 savo gyvenimo metų pašventusį estradai. Vargu ar Lietuvoje rastume kitą muzikantą, su tokia meile propagavusį lengvosios muzikos žanrus, kaip tai darė maestro JUOZAS TIŠKUS (1929–2006).

Juozas Tiškus – pirmojo profesionalaus Lietuvos estradinio orkestro (LEO) įkūrėjas ir vadovas. Prieškariu Lietuvoje Danieliui Dolskiui, Antanui Šabaniauskui, Antanui Dvarionui, Stepui Graužiniui ir kitiems solistams akompanavę Mykolo Hofmeklerio, Danieliaus Pomeranco bei kitų vadovaujami kolektyvai, nors ir vadinti orkestrais, vis dėlto pagal instrumentų sudėtį dar nebuvo tikrieji orkestrai.

Juozas Tiškus – lengvosios muzikos sovietmečiu pradininkas, atlaikęs daug išbandymų, ypač pirmaisiais sovietiniais metais, kai estradinė muzika, o ką jau kalbėti apie džiazą, susilaukdavo kritikos ir nepelnytų kaltinimų. Juozas Tiškus – didysis entuziastas, siekęs klausytojams ne bet kaip, o profesionaliai pateikti estrados ir klasikinio džiazo kūrinius. Lietuvos estradinis orkestras, vėliau ,,Estradinės melodijos“ – lengvosios muzikos atlikimo profesinio meistriškumo pavyzdžiai. Maestro išugdė dešimtis puikių atlikėjų – patekti į šių kolektyvų muzikantų ar dainininkų gretas visad būdavo didžiulė garbė.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Atsiminimai apie maestro Juozą Tiškų

Atsiminimai apie maestro Juozą Tiškų

 2008 m., Lietuvių k., Versus aureus, 224 psl., iliustr., kiet. virš.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: