Facebook

Naujienlaiškis

Paieška

Silmariljonas/ Tolkien J. R. R.

Lietuvių k., Alma littera, 2009 m., 480 p., kieti virš., aplankas. 

Smulkiau

Prekės likutis: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai prekė bus

10,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 lojalumo taškų. Jūs galite gauti 3 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.


„Silmariljonas" atspindi visą Viduržemio istoriją nuo ainurų Muzikos, kuria prasidėjo pasaulis, iki Žiedo saugotojų išplaukimo iš Mitlondo uosto Trečiojo amžiaus pabaigoje. Pasakojama apie didžias ir galingas būtybes, kurios formavo ne tik Viduržemį, bet ir visą Visatą. Apie rūsčią ir negailestingą kovą su Blogiu, apie daugelį pergalių ir pralaimėjimų.

„Silmariljonas“, pasirodęs praėjus ketveriems metams po J. R. R. Tolkieno mirties, - tai jo sūnaus Christopherio sudarytas ir suredaguotas rinkinys sakmių, pasakojančių apie Pasaulio istorijos Pirmąjį amžių. Čia vaizduojama kur kas gilesnė praeitis (palyginti su „Žiedų valdovu", kur aprašomi Trečiojo amžiaus pabaigos įvykiai), kai Viduržemyje apsigyveno pirmas Tamsusis Valdovas Margotas ir elfų meistro Feanoro gentis pradėjo su juo karą. Kova užverda dėl trijų stebuklingų brangakmenių - Silmarilų, švytinčių dievų krašto - Valinoro šviesa. Sakmės (vienos jų mitai, kitos romantiškos) pasakoja apie rūsčią ir negailestingą kovą su Blogiu, apie daugelį pergalių ir tragedijų, tačiau viskas baigiasi katastrofa - senovės pasaulis išnyksta, nutrūksta ilgas Pirmasis amžius. 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Paieška