Facebook

Naujienlaiškis

Paieška

Šimtas metų vienatvės/ Gabrielis Garsija Markesas

Lietuvos fotomenininkų sąjunga, 1991 m., 335 p., kieti virš.

Smulkiau

Prekės likutis: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai prekė bus

6,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 lojalumo taškų. Jūs galite gauti 2 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


Kolumbietis Gabrielis García Márquezas – žymiausias Lotynų Amerikos XX a. rašytojas, magiškojo realizmo klasikas, Nobelio premijos (1982 m.) laureatas.

 „Šimtas metų vienatvės“ – mitinio Makondo įkūrimo, klestėjimo ir žuvimo epopėja. Taip pat Makondo įkūrėjų – Buendijų giminės – didybės ir žlugimo istorija. Kitaip sakant, civilizacijos istorija. Makondas, įkurtas tarp neįžengiamų girių Pietų Amerikos platybėse, iš pradžių gyvena savo mamiškąjį laikotarpį semdamasis išminties iš čigonų. Paskui scenoje pasirodo Istorija: prasideda begaliniai karai, revoliucijos ir sukilimai, pasibaigiantys Lotynų Amerikos simbolio pulkininko Aurelijano Buendijos, nesuradusio laimės nei meilėje, nei šlovėje vienatvė. Pagaliau, drauge su bananų kompanija atėjus Civilizacijai, Makondą ir Buendijų giminę ištinka katastrofa – miestas uragano nušluojamas nuo žemės paviršiaus, o paskutinieji Buendijų palikuonys žūva susitepę kraujomaiša. Taip išsipildo Nostradamo pranašystė.

 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

Paieška